Nasze wpadki :)

Po tym jak się przywitasz z resztą forumowiczów, możesz skorzystać z tego działu, aby lepiej opowiedzieć nam o swoich problemach.

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez pan_kracy » 29 lut 2012, o 16:38

1x2x3 napisał(a):Tak, tak toaleta na każdej stacji :)dla mnie kiedyś to też było wielkim plusem. Dziś wolę jechać 3 razy dłużej autobusem (tylko takim, który nie stoi w korku oczywiście). No ale nie będę Cię zarażać moimi lękami :)

Spoko, wiem o co chodzi... wolę to niż stać w korku :D
1x2x3 napisał(a):Co do dziewczyny, to nie chcę Cię martwić ale chyba tylko Ty darzyłeś ją głębszym uczuciem, skoro rozstała się z Tobą z takiego powodu...

Nie zmartwiłaś mnie bo źle zinterpretowałaś moją wypowiedź - nie ona mnie rzuciła tylko się rozstaliśmy i to nie tak, że nie miałem w tym swojego udziału. Sam nie chciałem jej utrudniać życia, a w pewnym momencie chyba bym musiał się jej przyznać, ślepa nie jest a ja nie miałem tyle odwagi. Nie pisałem nic o "głębszym" uczuciu ;)
1x2x3 napisał(a): Czy Ty jesteś palaczem?

Na szczęście nie nauczyłem się palić. Wydaje mi się, że teraz miałbym większe szanse na studiach - do "ostrzejszych" profesorków poszedłbym z papierkiem od lekarza i tyle. Muszę wrócić i spróbować skończyć co zacząłem.
Avatar użytkownika
pan_kracy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 18:10
Lokalizacja: Warszawa
Początek choroby: 0

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez 1x2x3 » 29 lut 2012, o 19:08

Życzę ci powodzenia w takim razie :)

Co do dziewczyny, to zrozumiałam, że się rozstaliście. Mówiąc rozstała nie miałam na myśli, że Cie rzuciła tylko, że przystała na takie rozwiązanie. O tym, że Ty się z nią rozstałeś i z jakiego powodu nic nie mówiłam, bo temat utrudniania życia drugiej połówki był już wielokrotnie omawiany na forum :)
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez pan_kracy » 29 lut 2012, o 20:52

No widzisz, to ja źle zrozumiałem Twoją wypowiedź :)
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
pan_kracy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 18:10
Lokalizacja: Warszawa
Początek choroby: 0

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez scathlock » 29 lut 2012, o 21:10

Kilka razy zastanawiałem się nad pewną rzeczą... Nie myśleliście kiedyś o jakiś pieluchomajtach czy czymś takim... no wiecie... Zdało by egzamin coś takiego?
Avatar użytkownika
scathlock
 
Posty: 117
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 11:14
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2006
Dolegliwości ogólnie: permanenta sraczka

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez 1x2x3 » 1 mar 2012, o 09:15

Na którymś forum była dziewczyna, która nie ruszała się bez czegoś takiego z domu.
Ja nie wiem jeszcze nigdy nie posunęłam się do takiego rozwiązania, chociaż ostatnio też o tym myślałam jadąc na narty. No bo wiadomo, że wszystko jest super dopóki nie zatniesz się na krzesełku z powodu przerwy w dostawie prądu. A przecież wielokrotnie były takie przypadki. Ludzie skakali łamali nogi itd. No ja na ich miejscu może bym nie skoczyła ale taka pielucha byłaby potrzebna na 100% i to szybko :D

No ale wracając do samego pomysłu to chyba taka pielucha oszczędzi Ci majtki i spodnie w razie awarii no ale wszyscy wokół i tak się dowiedzą, prawda? No i jeszcze będziesz cały brudny, więc musiałbyś brać ze sobą mokre chusteczki takie jak dla bobasów.
No ale nosząc ją będziesz miał komfort psychiczny i wydaje mi się, że dla niego warto spróbować.
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jacek » 1 mar 2012, o 10:07

Mi sugerowano takie rozwiązanie, ale wolę w gorszy dzień po prostu nie wyjść z domu. Na pewno nie dałoby mi to żadnego komfortu psychicznego.
Avatar użytkownika
Jacek
 
Posty: 533
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: IBS-D (biegunki)
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: biegunki, wzdęcia, skurcze

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jar0 » 1 mar 2012, o 13:45

Niestety zasada zachowania masy i prawo powszechnego ciążenia obowiązują więc takie extramajtki może i by coś pomogły ale niewiele : D
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 903
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: Colitis Ulcerosa : )
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez 1x2x3 » 1 mar 2012, o 14:31

@ Jacek Gdybym nie wychodziła z domu mając gorszy dzień, to przez 6 lat bym się z niego nie ruszyła ;/ Czasem trzeba wyjść nawet jak jest bardzo źle...
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez flower » 1 mar 2012, o 14:46

dokladnie, trzeba wyjsc do pracy, na uczelnie itp. chyba ze ma sie wlasny biznes lub prace, ktora mozna wykonywac w domu, ale to jest nadal w mniejszosci i tak.
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 305
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jacek » 2 mar 2012, o 08:45

1x2x3 napisał(a):@ Jacek Gdybym nie wychodziła z domu mając gorszy dzień, to przez 6 lat bym się z niego nie ruszyła ;/ Czasem trzeba wyjść nawet jak jest bardzo źle...


Wiem i czasami też wychodzę jak nie mam innego wyjścia, ale dla mnie lepszym rozwiązaniem jest Metospasmyl i Loperamid, a nie pieluchomajtki.

Jest takie powiedzenie, dotyczące co prawda pożarów, ale można je odnieść z przymrużeniem oka i do tej sytuacji: "Lepiej zapobiegać niż gasić" :)
Avatar użytkownika
Jacek
 
Posty: 533
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: IBS-D (biegunki)
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: biegunki, wzdęcia, skurcze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opowiedz o swoich problemach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości