Nasze wpadki :)

Po tym jak się przywitasz z resztą forumowiczów, możesz skorzystać z tego działu, aby lepiej opowiedzieć nam o swoich problemach.

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez mayana » 19 wrz 2012, o 22:54

scathlock napisał(a):Jadę sobie ostatnio na wizytę u ortodonty, niczym się nie przejmuję, bo przecież od ponad miesiąca jest już dobrze... aż tu nagle przyszła jakaś niespodziewana sraczka. W dodatku tramwaj stoi w korku (tak, też się zdarza) i nawet wysiąść nie można. Na szczęście jak już się zatrzymał to, 300m dalej była galeria. :/


Ja w sobotę mam wyjść ze znajomymi na miasto (trasa w obie strony tramwajem) i już mapuje w głowie toalety... :(czy to normalne?? :(A co gorsza wcale nie jest ich dużo...

Czasami się zastanawiam, czy na środek transportu poimprezowy lepiej brać taksówkę (szybciej i zatrzyma się, gdzie chcę), czy komunikację miejską (więcej miejsca, można się przespacerować dla odstresowania, a jak będzie smród to udawać, że to ktoś inny :roll:) jak uważacie?
Avatar użytkownika
mayana
 
Posty: 34
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 10:31
Lokalizacja: Kraków
Wariant IBS: IBS-D/mix
Początek choroby: 2011
Dolegliwości ogólnie: biegunki, niestrawności, wzdęcia

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jar0 » 19 wrz 2012, o 23:05

mayana napisał(a):Ja w sobotę mam wyjść ze znajomymi na miasto (trasa w obie strony tramwajem) i już mapuje w głowie toalety... :(czy to normalne?? :(A co gorsza wcale nie jest ich dużo...


To nie jest normalne ale zapewniam Cię, że taki sposób rozumowania i szukania choćby odrobiny psychicznego spokoju to rzecz powszechna u wszystkich osób, które sraczkę mają z powodu choroby a nie tylko od święta, po zapiciu kapusty mlekiem. Ja mam takie i inne myśli już od bardzo dawna i wydaje mi się, że jeśli tylko dają Ci one jakąkolwiek ulgę i chociaż trochę eliminują pewne ograniczenia to korzystaj z nich ile wlezie.

A z ostatnich wpadek... Ostatnio prawie do muru przycisnęło mnie... Na cmentarzu :oops::D
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 917
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: Colitis Ulcerosa : )
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez mayana » 19 wrz 2012, o 23:09

JarO ja kilka razy z mszy wychodziłam (za każdym razem w innym Kościele...). Propos takich "sakralnych" wpadek :)
Avatar użytkownika
mayana
 
Posty: 34
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 10:31
Lokalizacja: Kraków
Wariant IBS: IBS-D/mix
Początek choroby: 2011
Dolegliwości ogólnie: biegunki, niestrawności, wzdęcia

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Przemek » 20 wrz 2012, o 10:54

Ja raz myślałem, że tyłek przez barierki na wyciągu wystawie, ale dotrwałem :)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jar0 » 2 paź 2012, o 19:17

Ledwo dojechałem na uczelnię. Ledwo wytrzymałem na jednych krótkich zajęciach. Ledwo wytrzymałem w sklepie na prędkich zakupach. :[

Po 3 wizytach w toalecie przed zajęciami w przeciągu 15 minut, uciekłem z uczelni. :evil::evil::evil:
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 917
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: Colitis Ulcerosa : )
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Przemek » 16 paź 2012, o 16:27

Uuuuu, będzie lepiej ;)Ja obecnie mieszkam sobie na nowym mieszkaniu w krk i mam niemałe problemy z internetem :)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Jar0 » 20 paź 2012, o 20:13

Dzisiaj znowu przygoda w ubikacji zakończona sporą porcją śluzu. Jak dobrze, że nie zdarzyło mi się to poza domem...
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 917
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: Colitis Ulcerosa : )
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez izuskajjj » 31 paź 2012, o 08:27

Oj jak czytam wasze wypowiedzi to jakbym widziała siebie. Ja czekając na busa musiałam się wrócić z powrotem do domu, wysiadać wcześniej i szukać łazienki, stres w busie czy dojadę czy nie dojadę, wychodzić z lekcji i latać po wszystkich łazienkach w szkole aby nikogo nie było bo wiadomo przy biegunkach cicho się nie da oj dużo tego było.
Avatar użytkownika
izuskajjj
 
Posty: 30
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 08:04
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2011
Dolegliwości ogólnie: Biegunka, biegunka, biegunka.

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez natalim » 6 lut 2013, o 18:57

Jako, że jestem tutaj świeżak pochwalę się swoim wyczynem. Biegunka dopadła mnie na polu namiotowym. Do toalety musiałam przejść przez całe pole. Mimo, że zmieniałam trasy, co by nikt mnie nie zdemaskował, łaskawi panowie z jednego namiotu i tak mnie przyczaili i naliczali mi ile razy już koło nich przebiegłam. W końcu zagrozili poborem opłat. Mi nie było do śmiechu, dupa swoje ja swoje ale co się nabiegałam w te wakacje to moje ;)
Avatar użytkownika
natalim
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 21:47
Wariant IBS: mix
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: biegunki i zaparcia na przemian

Re: Nasze wpadki :)

Postprzez Przemek » 1 mar 2013, o 17:23

Hahaha :)W takich sytuacjach - będąc obserwatorem z boku - niewielu potrafi zachować powagę ;)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opowiedz o swoich problemach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 2 gości