Dziwny przypadek

Po tym jak się przywitasz z resztą forumowiczów, możesz skorzystać z tego działu, aby lepiej opowiedzieć nam o swoich problemach.

Dziwny przypadek

Postprzez Frozen » 28 cze 2013, o 16:21

Witam :)Dawno mnie tutaj nie było, ale postanowiłem napisać kilka słów o swoim obecnym problemie z jelitami. Jestem zdumiony jak wiele w Polsce jest lekarzy idi... którzy nie potrafią ocenić lub wysłać na konkretne badania pacjenta. Przeleżałem w szpitalach kilka tygodni i czego się nasłuchałem woła o pomstę do nieba :evil:W jednym szpitalu powiedzieli mi, że mam raka, w drugim boreliozę, w trzecim tasiemca, w czwartym clostridium, a w piątym nic mi nie powiedzieli :lol:Tak sam się zastanawiam czy czasem nie mam po prostu nerwicy, ponieważ jak byłem na studiach miałem ostre wymioty przed ważnymi egzaminami lub spotkaniami, a później przeobraziło się to w biegunki. Czasami jak mam jakiś wyjazd do innego miasta nigdy nie mam biegunek :|W inne dni non stop biegunka jak wstaję w domu :|Czy nerwica może powodować nasilone biegunki niezależne od świadomości? Wczoraj na przykład miałem trzynaście biegunek (możliwe, że grypa żołądkowa?), a dzisiaj pisząc te słowa jestem kompletnie "zdrowy" :shock:Jem wszystko i nic mnie nie boli, do tego jeszcze nie byłem przez cały dzień w toalecie. Jestem trochę osłabiony wczorajszą akcją, ale grypa powoduje u mnie dziwny etap "zdrowienia"-możliwe że mózg się uspokaja (czuję duży spokój) czy wypłukuję wszystkie bakterie z przewodu pokarmowego? :roll:Boję się iść do kolejnego szpitala lub lekarza, że znajdą mi nową chorobę lub będą leczyć nie to co trzeba :cry:Jak myślicie mogą być to objawy nerwicy?
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Dziwny przypadek

Postprzez Jacek » wczoraj, o 11:21

Frozen napisał(a):Witam :)Przeleżałem w szpitalach kilka tygodni i czego się nasłuchałem woła o pomstę do nieba :evil:W jednym szpitalu powiedzieli mi, że mam raka, w drugim boreliozę, w trzecim tasiemca, w czwartym clostridium, a w piątym nic mi nie powiedzieli


Możesz napisać coś więcej - na podstawie jakich badań postawiono Ci te diagnozy ?
Avatar użytkownika
Jacek
 
Posty: 537
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: IBS-D (biegunki)
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: biegunki, wzdęcia, skurcze

Re: Dziwny przypadek

Postprzez Frozen » wczoraj, o 22:02

Na podstawie objawów które im opowiedziałem. Dzięki Bogu nie zaufałem tym lekarzom i nie leczyłem się u nich zbyt długo. I tak biorąc przepisane przez nich leki miałem bardzo złe wyniki w badaniach, a ze zdrowiem było tylko gorzej :evil:Jeżeli ktoś powie lekarzowi, że ma problemy z żołądkiem to potrafią wymyślić takie choroby, że człowiek popada tylko w depresje :?Powinienem wziąć teraz kij bejsbolowy i pokazać im teraz jak bardzo się mylili, ponieważ ja już kolejny dzień mam bez biegunki :twisted:
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Dziwny przypadek

Postprzez Jar0 » wczoraj, o 22:11

Ja jestem w ciężkim szoku. Szkoda, że musiałeś na sobie "testować" kompetencje lekarzy ale to co napisałeś po prostu jeży włosy... : /
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 905
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: Colitis Ulcerosa : )
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata


Powrót do Opowiedz o swoich problemach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Google [Bot] i 0 gości